Onze 60 vestigingen

CONTACT

 

________________________________________________________________________________________________________________________________

PROVINCIE NOORD-HOLLAND

 

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Aalsmeer
Tel: 085 – 30 30 862
E-mail: Aalsmeer@flexstarplus.nl

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Alkmaar
Tel: 072 – 202 92 46
E-mail: Alkmaar@flexstarplus.nl

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Amstelveen
Tel: 020 – 244 02 89
E-mail: Amstelveen@flexstarplus.nl

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Amsterdam
Tel: 020 – 244 00 88
E-mail: Amsterdam@flexstarplus.nl

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Purmerend
Tel: 085 – 30 30 878
E-mail: Purmerend@flexstarplus.nl

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Schiphol 
Tel: 020 – 24 40 289
E-mail: Schiphol@flexstarplus.nl

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Den Helder
Tel: 0223 – 22 21 64
E-mail: Denhelder@flexstarplus.nl

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Haarlem
Tel: 023 – 20 52 374
E-mail: Haarlem@flexstarplus.nl

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Hilversum
Tel: 035 – 2031 638
E-mail: Hilversum@flexstarplus.nl

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Hoorn
Tel: 0229 – 31 30 46
E-mail: Hoorn@flexstarplus.nl

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel IJmuiden
Tel: 085 – 30 30 868
E-mail: IJmuiden@flexstarplus.nl

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Zaandam
Tel: 085 – 30 30 872
E-mail: Zaandam@flexstarplus.nl

PROVINCIE ZUID-HOLLAND

 

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Alphen aan den Rijn
Tel: 0172 – 26 30 34
E-mail: Alphenaandenrijn@flexstarplus.nl

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Delft
Tel: 015 – 20 02 131
E-mail: Delft@flexstarplus.nl

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Den Haag
Tel: 070 – 221 16 78
E-mail: Denhaag@flexstarplus.nl

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Dordrecht
Tel: 078 – 20 49 167
E-mail: Dordrecht@flexstarplus.nl

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Gorinchem
Tel: 0183 – 20 10 46
E-mail: Gorinchem@flexstarplus.nl

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Gouda
Tel: 0182 – 23 50 94
E-mail: Gouda@flexstarplus.nl

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Leiden
Tel: 071 – 20 32 386
E-mail: Leiden@flexstarplus.nl

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Lisse
Tel: 085 – 30 30 874
E-mail: Lisse@flexstarplus.nl

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Rotterdam
Tel: 010 – 307 52 55
E-mail: Rotterdam@flexstarplus.nl

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Spijkenisse
Tel: 085 – 30 30 870
E-mail: Spijkenisse@flexstarplus.nl

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Zoetermeer
Tel: 085 – 30 30 871
E-mail: Zoetermeer@flexstarplus.nl

PROVINCIE ZEELAND

 

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Goes
Tel: 0113 – 40 51 63
E-mail: Goes@flexstarplus.nl

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Middelburg
Tel: 0118 – 236 058
E-mail: Middelburg@flexstarplus.nl

PROVINCIE UTRECHT


Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Amersfoort

Tel: 033 – 202 26 93
E-mail: Amersfoort@flexstarplus.nl

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Bilthoven / De Bilt
Tel: 030 – 227 19 95
E-mail: Bilthoven@flexstarplus.nl
E-mail: Debilt@flexstarplus.nl

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Maarssen
Tel: 085 – 30 30 864
E-mail: Maarssen@flexstarplus.nl

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Mijdrecht
Tel: 085 – 30 30 869
E-mail: Mijdrecht@flexstarplus.nl

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Nieuwegein
Tel: 030 – 22 72 355
E-mail: Nieuwegein@flexstarplus.nl

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Utrecht
Tel: 030 – 227 19 95
E-mail: Utrecht@flexstarplus.nl

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Veenendaal
Tel: 0318 – 24 01 32
E-mail: Veenendaal@flexstarplus.nl

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Vianen
Tel: 0347 – 70 02 05
E-mail: Vianen@flexstarplus.nl

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Woerden
Tel: 0348 – 34 21 43
E-mail: Woerden@flexstarplus.nl

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Wijk bij Duurstede
Tel: 085 – 30 30 863
E-mail: Wijkbijduurstede@flexstarplus.nl

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Zeist
Tel: 085 – 30 30 864
E-mail: Zeist@flexstarplus.nl

PROVINCIE NOORD-BRABANT

 

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Bergen op Zoom
Tel: 0164 – 70 02 66
E-mail: Bergenopzoom@flexstarplus.nl

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Breda
Tel: 076 – 700 25 62
E-mail: Breda@flexstarplus.nl

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Den Bosch
Tel: 073 – 203 24 98
E-mail: Denbosch@flexstarplus.nl

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Eindhoven
Tel: 040 – 304 63 20
E-mail: Eindhoven@flexstarplus.nl

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Oss
Tel: 085 – 30 30 875
E-mail: Oss@flexstarplus.nl

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Tilburg
Tel: 013 – 203 28 39
E-mail: Tilburg@flexstarplus.nl

PROVINCIE LIMBURG

 

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Geleen
Tel: 085 – 30 30 863
E-mail: Geleen@flexstarplus.nl

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Heerlen
Tel: 085 – 30 30 862
E-mail: Heerlen@flexstarplus.nl

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Maastricht
Tel: 043 – 204 12 38
E-mail: Maastricht@flexstarplus.nl

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Roermond
Tel: 0475 – 20 21 59
E-mail: Roermond@flexstarplus.nl

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Sittard
Tel: 046 – 20 21 327
E-mail: Sittard@flexstarplus.nl

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Venlo
Tel: 077 – 20 86 045
E-mail: Venlo@flexstarplus.nl

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Venray
Tel: 0478 – 70 05 27
E-mail: Venray@flexstarplus.nl

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Weert
Tel: 0495 – 23 00 29
E-mail: Weert@flexstarplus.nl

 

PROVINCIE OVERIJSSEL

 

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Almelo
Tel: 0546 – 23 20 49
E-mail: Almelo@flexstarplus.nl

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Deventer
Tel: 085 – 30 30 861
E-mail: Deventer@flexstarplus.nl

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Enschede
Tel: 053 – 20 32 388
E-mail: Enschede@flexstarplus.nl

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Genemuiden
Tel: 038 – 202 24 98
E-mail: Genemuiden@flexstarplus.nl

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Hardenberg
Tel: 0523 – 52 21 16
E-mail: Hardenberg@flexstarplus.nl

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Hengelo
Tel: 074 – 70 02 226
E-mail: Hengelo@flexstarplus.nl

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Kampen
Tel: 038 – 20 22 493
E-mail: Kampen@flexstarplus.nl

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Ommen
Tel: 0529 – 70 02 30
E-mail: Ommen@flexstarplus.nl

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Raalte / Wijhe
Tel: 085 – 30 30 876
E-mail: Wijhe@flexstarplus.nl
E-mail: Raalte@flexstarplus.nl

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel  Zwolle
Tel: 038 – 202 24 98
E-mail: Zwolle@flexstarplus.nl

PROVINCIE GELDERLAND

 

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Apeldoorn
Tel.: 055 – 203 22 66
E-mail: Apeldoorn@flexstarplus.nl

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Arnhem
Tel: 026 – 202 29 55
E-mail: Arnhem@flexstarplus.nl

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Barneveld
Tel: 085 – 30 30 870
E-mail: Barneveld@flexstarplus.nl

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Ede
Tel: 0318 – 24 01 35
E-mail: Ede@flexstarplus.nl

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Ermelo
Tel: 0341 – 70 02 99
E-mail: Ermelo@flexstarplus.nl

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Harderwijk
Tel: 0341 – 70 02 96
E-mail: Harderwijk@flexstarplus.nl

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Nijkerk
Tel: 033 – 20 22 766
E-mail: Nijkerk@flexstarplus.nl

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Nijmegen
Tel: 024 – 202 23 88
E-mail: Nijmegen@flexstarplus.nl

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Nunspeet
Tel: 0341 – 70 02 89
E-mail: Nunspeet@flexstarplus.nl

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Tiel
Tel: 085 – 30 30 866
E-mail: Tiel@flexstarplus.nl

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Wageningen
Tel: 0317 – 70 02 23
E-mail: Wageningen@flexstarplus.nl

PROVINCIE DRENTHE

 

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Assen
Tel: 0592 – 201 318
E-mail: Assen@flexstarplus.nl

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Emmen
Tel: 0591 – 23 92 42
E-mail: Emmen@flexstarplus.nl

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Hoogeveen
Tel: 0528 – 52 21 55
E-mail: Hoogeveen@flexstarplus.nl

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Meppel
Tel: 0522 – 70 02 63
E-mail: Meppel@flexstarplus.nl

PROVINCIE GRONINGEN

 

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Delfzijl
Tel: 0596 – 20 10 49
E-mail: Delfzijl@flexstarplus.nl

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Groningen
Tel:050 – 211 34 60
E-mail: Groningen@flexstarplus.nl

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Stadskanaal
Tel: 0599 – 70 02 81
E-mail: Stadskanaal@flexstarplus.nl

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Winschoten
Tel: 0597 – 87 00 62
E-mail: Winschoten@flexstarplus.nl

PROVINCIE FRIESLAND

 

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Drachten
Tel: 0512 – 20 20 99
E-mail: Drachten@flexstarplus.nl

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Heerenveen
Tel: 0513 – 20 10 89
E-mail: Heerenveen@flexstarplus.nl

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Leeuwarden
Tel: 058 – 203 81 52
E-mail: Leeuwarden@flexstarplus.nl

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Sneek
Tel: 0515 – 70 02 88
E-mail: Sneek@flexstarplus.nl

PROVINCIE FLEVOLAND

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Almere
Tel: 036 – 202 26 30
E-mail: Almere@flexstarplus.nl

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Dronten
Tel: 0321 – 70 02 33
E-mail: Dronten@flexstarplus.nl

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Emmeloord
Tel: 0527 – 52 21 46
E-mail: Emmeloord@flexstarplus.nl

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Lelystad
Tel: 0320 – 32 00 85
E-mail: Lelystad@flexstarplus.nl

Secretaresse Uitzendbureau FlexStar Secretarieel Zeewolde
Tel: 036 – 20 22 642
E-mail: Zeewolde@flexstarplus.nl